Ви є тут

E-LINE SMART

Настільні розеткові блоки - Загальні характеристики

Елегантні та практичні рішення для бізнес-центрів, офісів, житлових і робочих зон.

Зараз набувають все більшої популярності готові електроустановчі рішення, які повністю оснащені електричними (мережевими / UPS), інформаційними, телефонними та мультимедійними розетками, які призначені для роботи за столом, в місцях проведення зустрічей і презентацій.

З цієї причини розеткові блоки Бюротік, укомплектовані та / або мають можливість бути укомплектовані модульними розетками, представляють гнучкі, надійні, ергономічні, безпечні та естетичні рішення, які здатні бути адаптованими відповідно до швидко мінливих потреб людини, для створення комфорту на робочих місцях або в житлових приміщеннях.

Група продукції серії E-Line SMART 

 • Стандартний вільний тип SM-STD-I
 • Стандартний тип SM-STD-II (разом з кронштейнами кріплення до столу), який фіксується
 • Покращений вільний тип SM-LUX-I 
 • Покращений тип SM-LUX-II (разом з кронштейнами кріплення до столу), який фіксується
 • Чотирикутний настільний тип SM-IN-I, який вбудовується 
 • Циліндричний настільний тип SM-IN-II (висувний тип), який вбудовується

Випускається 6 (шість) моделей різної конструкції та комплектації за бажанням замовника. Система пропонує гнучкі, модульні, естетичні та безпечні рішення з можливістю розширення і доповнення відповідно до потреб, що з'являться у майбутньому.

Загальні характеристики

Продукція має сертифікат TSE і комплектується кабелем і затискачами, які мають сертифікати відповідності стандартам IEC.

З точки зору виробництва продукція ділиться на 2 групи:

 • Стандартна готова продукція, яка укомплектована розетками модульного типу,
 • Спеціальна продукція, яка може бути укомплектована розетками будь-якої марки та в будь-якій кількості, в залежності від побажань і потреб клієнта.

Перехід до каталогу

Технічні характеристики

Корпус виготовляється з алюмінію і забарвлюється методом анодування або електростатичною порошковою фарбою в білий і чорний колір.

Бічні пластикові кришки виготовляються з полікарбонату (PC), не містять галоген і пройшли випробування на займання розпеченим дротом при температурі 960 °C відповідно до стандарту IEC 60965, мають клас вогнестійкості "V0" відповідно до стандарту UL94.

Стандартна продукція вільного типу, в разі необхідності, може бути зафіксована до столу за допомогою кронштейнів, передбачених в конструкції.

Продукція вбудованого типу має кришки з притискними затискачами (відкриття і закриття натисканням на кришку) з обмеженням відкривання кришки до 90 °, попереджаючи злам кришок. Увід і вивід кабелю на кришці виконані у вигляді ковзного контакту з матеріалу PA6. Після підключення будь-яких видів роз'ємів і адаптерів в розетки, кришки легко закриваються. Конструкція виробу виступає над рівнем столу не більше ніж на 2 мм при закритій кришці.

Корпус продукції циліндричного типу має систему притискних затискачів, що дозволяє натисканням висунути виріб з гнізда. Крім того, він має систему гальмування щоб запобігати небажаному опусканню виробу назад в гніздо. При підключених до розеток роз'ємів, за допомогою підіймального механізму і притискної кришки, натисканням зверху може бути знову опущений в гніздо. Таким чином, на поверхні столу видно тільки кабель.

Стандартна продукція з кріпленням до столу має рухливу панель, яка гармонійно поєднується з корпусом і захищає введення і виведення кабелю з заднього боку виробу. Панель може бути встановлена ​​в певному положенні, яке зручно для використання.

Всередині та в окремій секції виробу знаходяться клемна коробка і клеми у вигляді безгвинтового контакту для кожного провідника. Крім того, дана клемна коробка обмежує дію натягу і напруги кабелю за допомогою затискної кліпси для кабелю, яка встановлена на коробці.

З'єднання розеток електроживлення, які встановлені всередині виробу, виконується кабелем з площею перетину 2,5 мм² або, за бажанням, кабелем H07Z1 з площею перетину 1,5 мм². Клеми для контурів електроживлення від мережі та UPS мають безгвинтові контакти та передбачені для номінального струму не менше 16А.

Контактний гвинт заземлення і клема заземлення, які кріпляться до алюмінієвого корпусу виробу, з метою забезпечення захисту корпусу, приєднуються до кабелю H07Z1-K з площею перетину 2,5 мм².

Секція для монтажу розеток виконана у вигляді монолітної плити корпусу і має універсальну модульну конструкцію, яка придатна для монтажу мережевих розеток розмірами 45x45 мм (2 модулі), а також мультимедійних і низьковольтних розеток розмірами 45x22,5 мм (1 модуль) будь-яких марок.

Мережеві та UPS розетки для номінальної напруги 250В АС і номінального струму 16А мають затискачі та механізм відкривання на 45 ° в гнізді. Для контуру електроживлення від мережі передбачені розетки "білого" кольору із заземленням за стандартом Німеччини, для контуру електроживлення від UPS - "червоного" кольору із заземленням за стандартом Франції. У системах з 2, 3 і 4-я групами розеток мости фаза-нейтральна-заземлення виконані за допомогою шини з латуні.

Для приєднання кабелю передачі даних використовується рамка конектора у вигляді трапецієподібного гнізда Cat-6 UTP з притискною кришкою.

Для приєднання телефонного кабелю використовується рамка конектора у вигляді трапецієподібного гнізда Cat-3 з притискною кришкою.

Секція для установки розеток передбачає можливість установки зарядного пристрою USB, адаптера USB, адаптера VGA, адаптера HDMI та т.п. будь-якого стандарту і модульної конструкції (45x45 і / або 45x22,5 мм) і будь-якої марки.

Усередині виробу між розетками високої напруги та низьковольтними розетками, а також після останньої розетки, перед кінцевою кришкою передбачена глуха кришка розмірами 45x22,5 мм (1 модуль).

Для виведення кабелю на поверхню столу використовуються галогенні організатори кабелю і захисні пластикові канали гнучкої структури.

Місця застосування

 • Банки 
 • Офісні приміщення і робочі місця, адміністративні будівлі 
 • Готелі
 • Лікарні
 • Школи та навчальні заклади
 • Торгові центри
 • Конференц-зали
 • Центри телефонної довідкової служби 
 • Зали проведення засідань
 • Будинки кінотеатрів і театрів
 • Промислові об'єкти
 • Туристичні комплекси