Ви є тут

E-LINE MULTIBOX

Мультифункціональні коробки для установки різних комбінацій розеток і з вимикачем (розподільча), укомплектовані та / або порожні, для використання на заводах, будмайданчиках, в майстернях і на робочих місцях.

Сьогодні набувають великого значення готові до використання вироби, повністю укомплектовані розетками промислового типу відповідно до стандарту CEE. З цієї причини "коробки з комбінаціями розеток" і "розподільні коробки з автоматичним вимикачем", укомплектовані та / або мають можливість бути укомплектовані модульними блоками, представляють гнучкі, надійні, ергономічні, безпечні та естетичні рішення. Ці рішення адаптовані до потреб людини для створення комфортних робочих і житлових умов, які швидко і постійно змінюються.

Група продукції серії E-Line MULTIBOX

Продукція серії E-Line MULTIBOX - це багатофункціональні коробки, які можуть бути використані як "коробки з комбінаціями розеток" і / або "(розподільчі) коробки з автоматичним вимикачем".

Стандартне виробництво коробок з комбінаціями розеток

  • Порожні (12 моделей)
  • Укомплектовані розетками (за винятком кабельної проводки та витратних матеріалів, 32 моделі)
  • Повністю укомплектовані (включаючи кабельну проводку і витратні матеріали, 20 моделей)
  • Крім того, можливе виробництво особливих моделей на замовлення в залежності від потреб та побажань клієнта.

Стандартне виробництво розподільних коробок з автоматичним вимикачем

  • Виробляються неукомплектованими та поставляються разом з тролем DIN і шинами нейтральної (N) фази та заземленням (PE) в стандартної комплектації для приєднання до запобіжних пристроїв і клем.
  • Для висновків кабелю пропонуються чотири (4) моделі нижньої кришки.

Перехід до каталогу

Загальні та технічні характеристики

Багатофункціональні коробки E-LINE MULTIBOX виробляються у вигляді модулів;

Корпус ABS

Робоча напруга 230/400 V AC

Різні комбінації з номінальним струмом до 125A

Конструкція придатна для монтажу штепсельних з'єднувачів для електрощитів 16A-240V і розеток з кришкою промислового типу відповідно до стандарту CEE до 63A-415V. 

Прозора секція з кришкою, навісним замком і 13 модулями для автоматичного запобіжника-роз'єднувача (MCB) і / або пристрою захисного відключення (RCD).

Модульна конструкція і клемне з'єднання шин нейтральної (N) фази та заземлення (PE) в  стандартної комплектації. 

Можливість використання "Розподільчої коробки з автоматичним вимикачем" при установці "клемного модуля" з кришкою і "модуля запобіжників" з прозорою кришкою.

У разі використання "Розподільчої коробки з автоматичним вимикачем" пропонується широкий вибір нижніх кришок для виведення кабелю різного призначення.

 


Украинский

Ура, не найдено ни одной ошибки!

Results are incomplete: Text checking was stopped due to too many errors.Powered by LanguageToolСообщить о проблеме