Ви є тут

E-LINE N-DK

C розвитком технологій на сьогодні на кожному підприємстві, робочому місці та в житлових приміщеннях стрімко збільшуються потреби в забезпеченні електроенергією, передачі даних та інтернету. З цієї причини при проєктуванні нових будівель набувають величезного значення гнучкі, надійні та сучасні системи інфраструктури, які дозволять задовольнити потреби, які постійно збільшуються і змінюються.

Група продукції серії E-Line N-DK

 • Кабельні канали, монтажні та установчі коробки (під розетку) під стяжку
 • Монтажні та установчі коробки (під розетку) під фальш підлогу

Система пропонує гнучкі, модульні, естетичні та безпечні рішення з можливістю розширення і доповнення відповідно до потреб, що з'являться у майбутньому.

Перехід до каталогу

Технічні характеристики

Виробництво відповідно до стандарту EN 50085-2-2: 2008 і сертифікат повного випробування DEKRA.
З точки зору основних функцій продукція підрозділяється на 2 групи:

 • Кабельні труби, кабельні канали, монтажні та установчі коробки (під розетку) під стяжку.
 • Установчі коробки (під розетку) під фальш підлогу.

 

Комплекти монтажних коробок з установкою під стяжку

Залежно від потреб пропонуються монтажні коробки для установки в місця з нормальною і високою інтенсивністю руху різних розмірів і характеристик, виготовлені з листового матеріалу різної товщини.

Моделі рам з оцинкованого листового матеріалу (S) або алюмінію (A).

Для моделей з корпусом з оцинкованого листового матеріалу пропонуються одинарні (360x360 мм) і подвійні (360x720 мм) монтажні коробки.

Для моделей з корпусом з оцинкованого листового матеріалу і рамою з алюмінію пропонуються моделі монтажних коробок з верхньою пластиною для високих навантажень товщиною 4 мм двох різних розмірів (360x360 мм / 450x450 мм).

Моделі для установки під стяжку з мінімальною висотою 60 і 70 мм.

В моделях для нормальних навантажень можливе виконання регулювання висоти установки до укладання стяжки на 20 мм, після укладання стяжки на 15 мм; в моделях для високих навантажень - до укладання стяжки на 20 мм і після укладання стяжки на 30 мм.

Установчі коробки (під розетку) під фальш підлогу.

Спеціальна конструкція кришок для установки під підлогове покриття: килимове покриття, паркет, керамічну плитку і граніт (мармур).

Серія DK-MX пропонує дві (2) різних моделі коробок з пластиковим корпусом і посиленою кришкою з листового матеріалу, придатні для установки та під стяжку, і під фальш підлогою.

Серія DK-CX пропонує дві (2) різних моделі коробок з компактним корпусом з оцинкованого листового матеріалу, рамою і кришкою з нержавіючої сталі, придатні для установки та під стяжку, і під фальш підлогою.

НОВИЙ "GROMMET" - це багатофункціональна конструкція монтажної коробки з пластиковим корпусом, що дозволяє встановлювати та розеткову коробку (6 модулів розеток), і запобіжну коробку, крім того, встановлювати та під фальш підлогою, і використовувати для виведення кабелю над покриттям підлоги.

GROMMET з класом захисту IP66 виділяється водонепроникною конструкцією коробки з пластиковим корпусом і кришкою з нержавіючої сталі, а також гнучкістю використання, дозволяючи встановлювати розеткові коробки (4 модулі розетки) і під стяжку, і під фальш підлогу.

Моделі коробок мають різну місткість розеток від чотирьох (4) до двадцяти чотирьох (24) розеток.

Багатий вибір розеток і аксесуарів модульної структури.

Кабельні канали під стяжку

Виробляються з попередньо оцинкованого листового матеріалу, на вибір дві висоти каналу 25 мм і 35 мм, стандартна довжина 2000 мм, 5 (п'ять) видів ширини: 120 мм, 180 мм, 215 мм, 240 мм і 300 мм, при ширині 120 мм - 2 кабельних секції, інша ширина каналу передбачає 3 кабельних секції.

Завдяки особливій безшовній конструкції попереджається пошкодження кабелів при прокладці та забезпечується максимальне використання площі всередині кабельної секції.

Кабельні канали передбачають можливість виведення кабелю через кожні 50 см і установку монтажних коробок особливої ​​конструкції з можливістю регулювання висоти установки коробки після укладання стяжки на 20 мм при мінімальній висоті стяжки 58 мм.

Широкий вибір аксесуарів і додаткового устаткування, що забезпечують простоту монтажу і протягування кабелю в кабельних каналах.

Місця застосування

 • Банки
 • Офісні приміщення та робочі місця, адміністративні будівлі
 • Готелі
 • Лікарні
 • Школи
 • Торгові центри
 • Конференц-зали
 • Центри телефонної довідкової служби
 • Зали проведення засідань
 • Будинки кінотеатрів і театрів
 • Промислові об'єкти
 • Туристичні комплекси